HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Remifol Dünya Markası Olma Yolunda Emim Adımlarla İlerliyor

Almanya'da her yıl düzenlenmekte olan Dünya'nın en büyük açık hava reklamcılığı fuarlarından biri olan FESPA 2018'e REMİFOL olarak tüm folyo grubumuzla katılıyoruz.  Ürünlerimizi tüm Dünya'ya tanıtarak güzel Türkiye'mizi temsil etmek bize gurur vermektedir. 

Standımızda sizleri görmek bize mutluluk verecektir.    

 

 

 

Bahar Reklam Bafra Belediyesi'nin Araçlarını Remifol ile Kaplıyor

    Bahar Reklam Bafra Belediyesi'nin tüm araçlarını kaplarken Remifol baskı folyosu kullanıyor. Remifol baskı folyoları hem kaplamadaki kolaylığı hem de baskıdaki uzun ömrü ve kalitesiyle araç kaplamada tercih sebebi olmaya devam ediyor.

 7a0edb13-f266-4c77-a55f-d27702c9e3d7

8286a7c3-6aae-43f7-a356-585721b1f05a 1

ARSLAN Dijital Keskinoğlu'nun Tüm Araçlarını Remifol'le Kaplıyor

Gözde firmalardan biri olan, dijital baskı ve araç kaplama alanlarında profosyonel hizmet veren ARSLAN Dijital'e, Türkiye'nin en büyük yumurta toptancısı Keskinoğlu'nun araçlarının kaplarken Remifol'ü tercih ettiği için teşekkürü borç biliyoruz.  Keskinoğlu'nun tüm araçları Remifol folyoları ile kaplanıyor.

     

View the embedded image gallery online at:
http://www.remifol.com.tr/tr/haberler.html#sigFreeId7e23a7fe89

 

 

Remifol'un Yeni Yaşını Kutladık

remifol-yasi-yeni-5tr

Piyasaya girdiğinden beri adından bir hayli bahsettiren ve çok kısa zamanda yaptığı ARGE yatırımlarıyla piyasada yerini sağlamlaştıran Remifol, dijital baskı folyosu, bantlar vb. folyolar alanında kaliteyi ekonomik fiyatlara sunmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Remifol yeni bir yaşına daha girdi ve ekibimiz olarak onları yalnız bırakmak istemedik.  Remifol'e nice mutlu yıllar ve her yıl daha çok büyüyerek Türk malı üretiminde daha fazla rol alması dileğiyle.

Türkiye yeni bir folyo üreticisi kazandı; Remifol sektöre “merhaba” dedi

remifol-yazi45e

Remifol yerli bir folyo üreticisi olarak faaliyetlerine başladı. Küp Reklam’ın yeni bir markası olarak Hasan Aktuğ ve  Bülent Atamer’in yöneticiliğinde  kurulan Remifol, büyük hedeflerle yola çıktı.Remifol’den Hasan Aktuğ ve Bülent Atamer konuyla ilgili olarak sorularımızı yanıtladı. 

Öncelikle Remifol markasının sizlere ve sektörümüze hayırlı olmasını temenni ederiz. Ortaklığın detaylarıyla ilgili olarak biraz bilgi verir misiniz?

Bülent Atamer:Remifol, Küp Reklam’dan Hasan Aktuğ tarafından  faaliyetlerine başlamış bir firmadır. Biz de tecrübe ve bilgi birikimimizi Remifol markasına yansıtarak endüstriyel reklam sektörüne hızlı, kaliteli ve müşteri memnuniyeti sağlayan çözümler sunmayı planlıyoruz. Ürünlerimiz tamamen Avrupa menşeli

hammaddelerle üretilen ve birinci kalitede ürünlerdir.Üretimdeki  kalite standartlarımızla, müşterinin aradığı ve kısa sürede talep ettiği bir marka haline gelmeyi hedeflemekteyiz. 

GENÇ ARED DERNEĞI ULUDAĞ ORGANIZASYONU

Remifol A.Ş. Yönetim kurulu üyemiz Mesut UTKU’nun Print on Demand dergisine yaptığı söyleşi;

  Genç Açık Hava Reklamcılar Derneğinin Uludağ Bof Otel’de düzenlediği Beden Dili ve Mikro İfadeler konulu seminere sponsor desteği veren REMİFOL Folyo A.Ş. yönetim kurulu üyelerinden Mesut UTKU ile bir söyleşi yaptık.

   Remifol, geniş format baskı piyasası için yenilikçi, yüksek kaliteli, dijital baskı ürünleri geliştirme ve üretme noktasına odaklanan bir firma olarak faliyet göstermektedir.

”Avrupa Standartlarında Folyo Üretiyoruz”

Yola çıkarken bizim bir hikayemiz vardı elbette. Biz bu hikayeden ilham alarak yeni hikayeler yazmak için yürüyoruz. Açık havayı ve yaptığımız işi çok seviyoruz. Her günümüzü sektöre ne katabiliriz diye düşünerek ve çabalayarak geçiriyoruz. Türkiye’de Avrupa standartlarında folyo üretmek ve bu ürünü bu piyasa şartlarında tüketiciye sunmak zor ve cesaret gerektiren bir süreçtir. Bizim en büyük sermayemiz işte bu cesaretimizdir. ”Ared Bu Sektörün Mihenk Taşıdır”

TOP