HOW TO SHOP

1Login or create new account.
2Review your order.
3Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support [ @ ] website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Türkiye yeni bir folyo üreticisi kazandı; Remifol sektöre “merhaba” dedi

remifol-yazi45e

Remifol yerli bir folyo üreticisi olarak faaliyetlerine başladı. Küp Reklam’ın yeni bir markası olarak Hasan Aktuğ ve  Bülent Atamer’in yöneticiliğinde  kurulan Remifol, büyük hedeflerle yola çıktı.Remifol’den Hasan Aktuğ ve Bülent Atamer konuyla ilgili olarak sorularımızı yanıtladı. 

Öncelikle Remifol markasının sizlere ve sektörümüze hayırlı olmasını temenni ederiz. Ortaklığın detaylarıyla ilgili olarak biraz bilgi verir misiniz?

Bülent Atamer:Remifol, Küp Reklam’dan Hasan Aktuğ tarafından  faaliyetlerine başlamış bir firmadır. Biz de tecrübe ve bilgi birikimimizi Remifol markasına yansıtarak endüstriyel reklam sektörüne hızlı, kaliteli ve müşteri memnuniyeti sağlayan çözümler sunmayı planlıyoruz. Ürünlerimiz tamamen Avrupa menşeli

hammaddelerle üretilen ve birinci kalitede ürünlerdir.Üretimdeki  kalite standartlarımızla, müşterinin aradığı ve kısa sürede talep ettiği bir marka haline gelmeyi hedeflemekteyiz. 

Hasan Aktuğ: Bülent Atamer ile birlikte bir gönül birlikteliği gerçekleştirdik. Hali hazırda satışını yaptığımız ürünlerin yeni yapılanmanın ardından üretimine başladık. Bu noktada Remifol için çok güzel bir program belirledik. Bu doğrultudaki çalışmalarımızın sektörümüze hayırlı olmasını temenni ederim. Hedefimiz üretimini yaptığımız ürünleri yurt dışı pazarlara da sunabilmektir. Bu noktada dünyanın çeşitli noktalarından siparişler almaktayız.

Bünyenizde ne tür folyolar üretilecektir?

Bülent Atamer: İç mekanve dış mekan baskı folyolarının tüm çeşitleri ve renkleri bünyemizde üretilmektedir. Buna ilave olarak özel imalat da yapabilecek kapasiteye ve makine parkuruna sahibiz. Dolayısıyla Remifol, müşterinin ihtiyacı olan tüm baskı folyolarını bulabilecekleri bir marka olacaktır.

Hasan Aktuğ: Biz hiçbir zaman meslektaşlarımızı rakip olarak görmedik. Sonuç olarak hep birlikte ticaret yapmaktayız. Ülkemize daha fazla hizmet etmek amacındayız. Dolayısıyla her zaman birinci hedefimiz ihracat olacak.Yurt dışına para kazandırmak yerine ülkemize para girişi sağlayacağız.

Remifol markasını sektöre ve dünyaya tanıtmak adına fuarlara katılmayı düşünüyor musunuz?

Hasan Aktuğ: Remifol markasıyla Türkiye’deki SIGN İstanbul ve FESPA Avrasya fuarlarında yer alacağız. Buna ilave olarak yurt dışı fuarlarla ilgili fizibilite çalışmalarımız sürüyor. Sonuçlandırdıktan sonra yurt dışında da belirlediğimiz fuarlarda yer alacağız.

Üretim kapasiteniz ne kadar? Bu kapasiteyi artırmaya yönelik planlarınız var mı?

remifol-bobin-yaz-3er

Bülent Atamer: Aylık 600 bin metrekarelik bir kapasiteye sahibiz. İmalat yapan firmalar her zaman üretimi ve çeşitleri artırma planlarını yaparlar.Geleceğe yönelik pek çok planımız var. Bunları da zamanı geldikçe sizlerin aracılığıyla sektörümüzle paylaşmak isteriz.Remifol sadece Türkiye’nin tanıdığı değil, dünyanın tanıdığı bir marka olma felsefesiyle yola çıktı. Bunu gerçekleştirecek plan ve program dahilinde hareket edeceğiz. Tüm çabamız bu yönde olacak.

Hasan Aktuğ: Küp Reklam olarak bazı ürünlerin ithalatını yapmaktayız. İlerleyen dönem içinde ithalatını yaptığımız bu ürünlerle ilgili fizibilite çalışmalarının ardından çeşitli ürünlerle ilgili üretim planlarımız olacak.

Son olarak sektöre vermek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Bülent Atamer:Türkiye olarak ithalatın yoğun olduğu bir ülke konumundayız. En büyük temennimiz ülkemizdeki üretici sayısının artarak ihracat yapmasıdır. Ülkemizin  dünyadaki pazardan daha fazla pay almasını arzu etmekteyiz. Ülkemizin geleceği açısından üretim yapmalı ve ürettiğimizi de yurt dışı pazarlara ihraç etmeliyiz.Biz, bu yönde düşünüyoruz. Planlarımızı da bu yönde yapmaktayız. Bu planları da emin adımlarla gerçekleştireceğimize inanıyoruz.

Alıntı: Dijital Teknik

TOP